[edellinen] [sisällys] [seuraava]

Informaatioteknologian tiedekunnan tiedekuntaneuvosto

Toimikausi 1.1.2010-31.12.2013

Nimi
Sähköposti
Professorit
Varsinaiset jäsenet / henkilökohtaiset varajäsenet
Professori Pekka Neittaanmäki (ttl)pekka.neittaanmaki@mit.jyu.fi
Professori Airi Salminen (tktl)airi.salminen@jyu.fi
Professori Pasi Tyrväinen (tktl)pasi.tyrvainen@jyu.fi
Professori Pertti Saariluoma (tktl)pertti.saariluoma@jyu.fi
Professori Jari Veijalainen (tktl)jari.a.veijalainen@jyu.fi
Professori Seppo Puuronen (tktl)seppo.j.puuronen@jyu.fi
Professori Raino A.E. Mäkinen (ttl)raino.a.e.makinen@jyu.fi
Professori Timo Tiihonen (ttl)timo.tiihonen@jyu.fi
Professori Kaisa Miettinen (ttl)kaisa.miettinen@jyu.fi
Professori Tommi Kärkkäinen (ttl)tommi.karkkainen@jyu.fi
Professori Tapani Ristaniemi (ttl)tapani.e.ristaniemi@jyu.fi
Professori Timo Hämäläinen (ttl)timo.t.hamalainen@jyu.fi

Muu henkilöstö
Varsinaiset jäsenet / henkilökohtaiset varajäsenet
Lehtori Vesa Lappalainen (ttl)vesa.t.lappalainen@jyu.fi
Assistentti Antti-Juhani Kaijanaho (ttl)antti-juhani.kaijanaho@jyu.fi
Yliassistentti Timo Männikkö (ttl)timo.mannikko@jyu.fi
Projektipäällikkö Tero Tuovinen (ttl)tero.tuovinen@jyu.fi
Lehtori Panu Moilanen (tktl)panu.moilanen@jyu.fi
Assistentti Maritta Pirhonen (tktl)maritta.pirhonen@jyu.fi

Opiskelijat
Varsinaiset jäsenet / henkilökohtaiset varajäsenet
Markus Hemminki -
Raisa Kinnunen-
Emma Lindfors -
Laura Rantalainen-
Mikko Punkari -
Annika Jokisuu-



[edellinen] [sisällys] [seuraava]