[edellinen] [sisällys] [seuraava]

Tiedekunnan palvelukeskus

Nimike, nimi
Huone
Sähköposti
Dekaani, professori Pekka NeittaanmäkiAgC 421.2pekka.neittaanmaki@jyu.fi
Varadekaani, professori Timo TiihonenAgC 422.3timo.tiihonen@jyu.fi
Varadekaani, professori Pasi TyrväinenAgD 526.4pasi.tyrvainen@jyu.fi
Hallintopäällikkö Sanna Hirvola (poissa 2.5.-30.11.2013)AgC 435.2sanna.hirvola@jyu.fi
Hallintopäällikkö Tiina Nyyssönen (sijaisuus 2.5.-30.11.2013)AgC 435.2tiina.m.nyyssonen@jyu.fi
Opintoasiainpäällikkö Eija Ihanainen (opintoasiat)AgC 431.2eija.ihanainen@jyu.fi
Amanuenssit
Amanuenssi Tapio Tammi (opinto- ja yleishallinto), tktl AgD 515.1tapio.tammi@jyu.fi
Amanuenssi Jaana Markkanen (opinto- ja yleishallinto), ttl AgC 416.2amanuenssi@mit.jyu.fi
Hallintoamanuenssi Johanna Nousiainen (talous- ja henkilöstöasiat)AgC 434.3johanna.nousiainen@it.jyu.fi
Hallintoamanuenssi Niina Ormshaw (kansainväliset asiat)AgC 434.1international-info-it@jyu.fi
Opintoasiat
Osastosihteeri Kirsti Kervinen (opintoasiat)AgC 431.3kirsti.t.kervinen@jyu.fi
Osastosihteeri Seija Paananen (opintoasiat), tktl AgD 521.2seija.h.paananen@jyu.fi
Osastosihteeri Outi Hynninen (opintoasiat), ttl AgC 416.3outi.hynninen@jyu.fi
Osastosihteeri Eija ViitakangasAgC 431.2eija.a.viitakangas@jyu.fi
Projektiasiat
Osastosihteeri Kirsi Ahonen (projektihallinto)AgC 433.3kirsi.a.ahonen@jyu.fi
Osastosihteeri Lea Hakala (projektihallinto)AgC 433.4lea.m.hakala@jyu.fi
Tutkimusavustaja Marja-Leena Rantalainen (työaika-asiat, TUTKA-yhdyshenkilö), osa-aik. AgC 422.4marja-leena.rantalainen@jyu.fi
Talous-, henkilöstö- ja matka-asiat
Osastosihteeri Jari Rahikainen (talous- ja henkilöstöasiat)AgC 434.2jari.rahikainen@jyu.fi
Osastosihteeri Lasse Saarinen (talousasiat)AgC 431.2lasse.a.saarinen@jyu.fi
Osastosihteeri Tiina Lampinen (matka-asiat)AgC 433.2tiina.h.lampinen@jyu.fi
COMAS-tutkijakoulu
Tutkijatohtori Sami Kollanus (COMAS-tutkijakoulu)AgC 434.4sami.kollanus@jyu.fi



[edellinen] [sisällys] [seuraava]